Máte pravdu....

  • Published in informace
  • Hits: 3881

Před pěti lety jsem začal uveřejňovat své soukromé názory na webu Volejbalové akademie. Při čtení komentářů pod posledním úterním článkem, jsem si uvědomil, že je čas skončit a že máte v mnohém pravdu. V čem především?
Hanik kemp uci 2

 

 

  1. Rozhořčuje vás, že nereaguji na vaše komentáře, chápu vás. Nesouhlasímtím, že by absence mých reakcí na vaše podněty byla zapříčiněna nějakou arogancí, ale prostě nemám čas. Se sebezapřením se donutím držet psaní úterních článků, protože ctím tradici, ale dále už nemám sílu dostat se každý večer k webu a odpovídat.
  2. většiny reakcí pro mě vyplývá, že obsah článků již neoslovuje či neinspiruje čtenáře jako dříve. Možná je to i tak, že pro některé čtenáře má přesto smysl úterní články číst, ale prostě nereagují a mně schází smysl dál psát.
  3. Samozřejmě mě trochu mrzí, když někdo vnímá mou pětiletou činnost na webu tak, že sděluji, s kým jsem zahrál tenis. Doufám, že za těch pět let (cca 250 článků) jsem sdělil víc, než koho jsem porazil v tenisu.

Sečteno a podtrženo: Své oficiální názory a stanoviska sděluji na webu www.cvf.cz a na příslušných zasedáních orgánů, kterým jsem jako předseda ČVS zodpovědný. Mé zprávy předsedy ČVS a zásadní body koncepce práce svazu jsou lehce dohledatelné, aby se kdokoliv mohl přesvědčit, co ve volejbalovém svazu dělám. Naproti tomu nevidím příliš smysl pokračovat v této podobě zveřejňování soukromých názorů, které už pro čtenáře nemají tu vypovídající hodnotu, kterou podle ohlasů měly dříve. Pokládám to za přirozený vývoj. Pět let je dlouhá doba. Tento web je zásadním médiem pro komunikaci Volejbalové akademie s volejbalovou veřejností. Již dlouho se připravují obsahové i strukturální změny, a jakou formu bude mít moje psaní či situačních odborných článků, překladů nebo zda to již přenechám jiným, to se uvidí. Myslím, že bych to mohl sdělit příští nebo další úterý. I mně se uleví, mám opravdu hodně práce, neflákám se a navíc po pěti letech získám pondělní večer pro některou ze svých zálib. Děkuji všem za dlouhodobou shovívavost i relativní slušnost, s níž jste k psaní komentářů přistupovali. Zachovejte i nadále přízeň tomuto webu.

V Brandýse n.L., 6.8.2012 Zdeněk Haník